Son 8 günde 39 terörist etkisiz hale getirildi

Blogger
Blog
TBlog

AK Parti’nin Kayseri’nin milletvekili adayı olarak gösterdiği Akar, Kayseri-Niğdeliler Derneği’nin düzenlediği “Niğdeliler Buluşması”nda yaptığı konuşmada, büyük ve güçlü bir Türkiye için çalıştıklarını ifade etti.

Akar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye’nin bölgesinde ve dünyada sözü dinlenen bir ülke haline geldiğini belirterek, bunu seçimden sonra daha da ileriye taşıyacaklarını ifade etti.

Akar, seçim döneminde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ve onun liderliğindeki Türkiye’yi sevmeyenlerin yaygara kopardığına dikkat çekerek, “Neden? Onların dediğini yapmıyoruz. Bunu yapmayacağız. Biz sadece üzerimize düşeni yapacağız. Ülkenin hak ve çıkarları bunu gerektiriyor” dedi.

Batı’daki gazete ve dergilerin abartısına dikkat çeken Akar, “Bunlar sözüm ona doğruyu, doğruyu söyleyen saygın basın kuruluşları. Şu anda her türlü yanlış beyanları ve yalanları yapıyorlar ve bir şekilde çıkarlarına aykırı olduğu için her türlü gerçek dışı işlere devam ediyorlar. Bunu kimse kabul edemez. açıklama yaptı.

Mehmetçiklerin terörle mücadeleyi kararlılıkla sürdürdüklerini, Irak’ın kuzeyindeki terör yuvalarının teröristlerin başları üzerindeki yuvalarının birer birer imha edildiğini, Suriye’nin kuzeyinde oluşturulacak terör koridorunun dağıtıldığını, teröristlerin bölgede Akar, “Terör henüz bitmedi, mücadele aynı kararlılık ve inatla artarak devam ediyor. Son 8 günde 39 terörist etkisiz hale getirildi.”


Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için WhatsApp haber grubumuza katılabilirsiniz.


Konhaber WhatsApp haber grubu için tıklayın!


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf, yazı dizisi ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Proksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi eserin tamamı veya bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.

Yorum yapın