14 Mayıs milli iradenin büyük bir kutlaması olacak

Blogger
Blog
TBlog

28. Dönem AK Parti Konya Milletvekili Adayı Muhammed Zeren, seçim çalışmaları kapsamında Meramlı esnafı ziyaret etti. Konya’da mağaza gezmeye devam ettiklerini vurgulayan Muhammed Zeren, “Furgan Dede Caddesi’nde saha çalışmalarımıza devam ettik. Ben de bir süre bu sokakta tüccar olarak çalıştım. Böylece komşularımızı da ziyaret etme fırsatımız oldu. Birçoğu bizim eşlerimiz, arkadaşlarımız, arkadaşlarımız. Her şeyden önce.” Her şeyden önce hemşerilerimiz. Tüm Konya’mızda her yerde olduğu gibi, İyilik de yüksek. Alışverişe alışveriş” diyor.

“KARARINI VATANDAŞIMIZ VERDİ”
14 Mayıs seçimleri öncesinde kararsız seçmenin kararını verdiğini söyleyen Muhammed Zeren, “Seçime sayılı günler kaldı. Şimdi görüyoruz ki vatandaşlarımız arasında kararsızlar bile kararını vermiş… Maalesef siyasi tablonun geneli Millet İttifakı ile bazı çevrelerin ne kadar yakın olduğunu gösteriyor: “Milletimiz kapalı kapılar ardında verilen vaatleri hissediyor ve görüyor. Yedi bir değil, AKP’ye ve Halk Partisi İttifakına oy verecekler” dedi.

“UYGUN YAPIYORUZ”
Muhammed Zeren, “Sosyal medyada o kadar dezenformasyon yapılıyor, Cumhur İttifakı’nı, AK Parti’yi sevenlere o kadar tehditler atılıyor ki, vatandaşlarımız da bunalıma giriyor. Umarım bu bize yakışan bir 14 Mayıs’ta bir demokrasi şöleni olur. Cevabını milletimizle birlikte sandıkta vereceğiz. Türkiye bir demokrasi ülkesidir. Yüzde 80’in üzerinde bir katılım var. Bu seçimi Türkiye’nin 81 ilindeki tüm seçmenlerimizde ve yurtdışındaki seçim çevrelerimizde yüksek katılımla gerçekleştiriyoruz. Dolayısıyla halkımız iradesini tam olarak sandığa yansıtmaktadır. O kadar çok oy yok. Ülkemizde bu oran çok yüksek” dedi.

KUTUYA DAVET
Muhammed Zeren, “Burada esnafımızın dediği gibi inşallah 14 Mayıs’ta kandilleri yakacağız. Milli iradenin büyük bir kutlaması olacak. Başkanımızı yine çok daha yüksek bir oranda Külliye’ye göndereceğiz. Buradan vatandaşlarımıza bir çağrıda bulunuyoruz: “Elbette bir tanık kadromuz var ama biz inandığımız herkesi korumaya devam ediyoruz. Teşekkür ederim” dedi.


Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için WhatsApp haber grubumuza katılabilirsiniz.


Konhaber WhatsApp haber grubu için tıklayın!


Yasal Uyarı:

Yayınlanan her türlü haber, köşe yazısı, fotoğraf, dizi yazı ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi eserin tamamı veya bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.

Yorum yapın