ABD’de Eski Evsiz Adama Sıfırdan 5 Milyon Dolar Ödül Verildi

Blogger
Blog
TBlog

Piyango organizasyonu California Lottery’nin basın açıklamasında, Lucia Forseth isimli kadının Pittsburg kentindeki süpermarketten satın aldığı kazı kazan oyunuyla 5 milyon dolarlık ödül kazandığı açıklandı.

“Bir zamanlar evsiz olan Kaliforniyalı kadın, araba yağını değiştirmek için bir Walmart Supercenter’a gitti. Milyonlarca piyango bileti kazıdığında şansı ve hayatı değişti.” bilgiler yer aldı.

Forseth, “Az önce bir bilet aldım. Gözlerimi kapatıp onu seçtim. İlk başta bedava bilet kazandığımı sandım. Ama kontrol ettiğimde 5 milyon dolar kazandığımı gördüm.” ifadeleri kullanıldı.

2017 yılına kadar sokaklarda yaşadığını anlatan Forseth, 2023’ün kendisi için şanslı bir yıl olduğunu söyledi. sözleriyle aktardı.

Beklenmedik bir şekilde Kaliforniya’nın milyonerlerinden biri haline gelen Forseth, bir ev satın alıp kalan parasını yatırmayı planladığını söyledi.


Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için WhatsApp haber grubumuza katılabilirsiniz.


Konhaber WhatsApp haber grubu için tıklayın!


Yasal Uyarı:

Yayınlanan her türlü haber, köşe yazısı, fotoğraf, dizi yazı ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi eserin tamamı veya bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.

Yorum yapın