“Türkiye’nin yüzyılı” dijital anıtla anlatılıyor

Blogger
Blog
TBlog

İletişim Başkanlığı koordinasyonunda hazırlanan proje kapsamında Galataport İstanbul Saat Meydanı’na 3 katlı platform kuruldu. Platformda gösterilen videolar ile 100 yılın geçmiş ve gelecek projeleri ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

Türkiye’nin Yüzyılı filmi, eğitimden kültüre, savunmadan teknolojiye ve geleceğe yönelik hedeflerin ziyaretçilere gösterildiği platformun dışına yansıtılacak.“Herkesin görmesi gereken sunumlar var”
Dijital anıtı ziyaret eden Ramazan Maden, gündem maddelerini insanlarla paylaşmanın çok güzel olduğunu söyledi.

Videolarda geçmişten geleceğe pek çok konunun detaylı bir şekilde ele alındığını anlatan Maden, “Herkesin görmesi gereken sunumlar var” dedi.

Bir diğer ziyaretçi Hakan Avcı ise “Türk asrını sonuna kadar destekliyorum. Savunma projelerinin büyük bir destekçisiyim” dedi.

Anıtı ziyaret eden Hintli Parth Goyal ve Kashwi Aggarwal da sunumları beğendiklerini ifade ettiler.

Cumhuriyetin kuruluşunun 100. yılı anısına hayata geçirilen Türkiye Yüzyılı Dijital Anıtı projesi, 14 Mayıs’a kadar 15.00-22.30 saatleri arasında Galataport’ta ziyarete açık.
Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için WhatsApp haber grubumuza katılabilirsiniz.


Konhaber WhatsApp haber grubu için tıklayın!


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf, yazı dizisi ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Proksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi eserin tamamı veya bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.

Yorum yapın