Okul öncesi dönem çocukları ve özel gereksinimli bireylerin eğitimine yönelik hazırlanan materyaller sergilendi.

Blogger
Blog
TBlog

Sultan Alparslan Kültür Merkezi’nde açılan sergide, Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Daire Başkanlığı 1. sınıf 1. dönem “Eğitimde Araç-Gereci Geliştirme” ve 2. Sınıf Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü bünyesinde üretilen eserler yer alıyor. , 3. dönem “Araç ve gereçler”, “Engelliler için geliştirme” kursu.

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Ayşegül Sarıkaya Tedavi ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Öğretim Üyesi. Görmek. Dr.Akın Gönen’in desteğiyle hazırlandığını söyledi.

Serginin hem okul öncesi çocuklar hem de özel gereksinimli öğrenciler için hazırlanan çalışmaları bir araya getirdiğini anlatan Arslan, “Selçuk Üniversitesi’nde ilk kez böyle bir sergi düzenleniyor. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.


DR.Üye Öğretmen Ayşegül Sarıkaya, öğrencilerin başarılı çalışmalar yaptıklarını belirterek, “Çalışmalarımızın çocuklar için eğitici ve güvenli olması çok önemli. doğru yaş grubuna hitap ediyor.”


hocam bakın Dr. Akın Gönen, öğrencilerin ağırlıklı olarak 6-7 haftalık bir süre boyunca malzemenin önemi hakkında bilgi aldıklarını ve dönemin geri kalanında özel yeteneklere sahip kişiler tarafından malzeme ihtiyacına göre sunulan farklı çalışmaları inceleyerek eserler sunmaya başladıklarını anlattı. ihtiyaçlar.
Sergi iki gün boyunca 11:00-16:00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.


Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için WhatsApp haber grubumuza katılabilirsiniz.


Konhaber’in WhatsApp haber grubu için tıklayın!


Yasal Uyarı:

Yayınlanan her türlü haber, köşe yazısı, fotoğraf, yazı dizisi ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Proksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi eserin tamamı veya bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.

Yorum yapın