AK Parti 28. Dönem Milletvekili Adayı Konya Zeren: Tarihi bir seçimle karşı karşıyayız

Blogger
Blog
TBlog

AK Parti 28. dönem Konya milletvekili adayı Muhammed Zeren, seçim çalışmaları kapsamında Selçuklu ve Meram’da saha çalışması yaptı. Muhammed Zeren, Türk milletinin kararını verdiğini belirterek, “Artık seçime sayılı günler kaldı.” Biz de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Eksik olduğumuz alanları tamamlamak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Konya’da 160 bin kişiyle yaptığımız mitingden ve hemen ardından İstanbul’da 1 milyon 700 bin kişinin katıldığı mitingden milletimizin kararını verdiğini görüyoruz.”
“Vatandaşımız kararını verdi”

Muhammed Zeren, “Çok tarihi ve anlamlı bir seçimle karşı karşıyayız. İçinde bulunduğumuz son durumdan bu seçim artık gerçeklerin ve partilerin ötesinde başka bir seçime evrildi. Bugünden bakarsak terör örgütüne göz kırpanlara, FETÖ’nün gayrimeşru evlatlarına karşı bir mücadele halini almıştır. Vatanı, milleti ve bayrağı seven tüm vatandaşlarımız, vatan, millet ve bayrağın menfaati için kararını vermiştir” dedi.

“MİLLETİMİZİ DAHA İYİ TANIYACAKSINIZ”
14 Mayıs seçimlerinde vatandaşların ders çıkaracağını söyleyen Muhammed Zeren, “İnşallah 14 Mayıs’ta muhalefet bu milleti çok daha iyi tanır. bu milletin çocukları, gençleri ve kadınları kısıtlanmamalı ve onlara saygı duyulmalıdır. 14 Mayıs’ta çok güçlü bir oranda başkanımızı külliyeye göndereceğiz” dedi.

“HUZURUN BAŞKENTİ KONYA”
Muhammed Zeren, Konya’nın barışın başkenti olduğunu vurgulayarak, “Vatandaşlarımızla görüştüğümüzde ’14 Mayıs geliyor, bir an önce onlarla hesaplaşalım’ diyorlar. Bakın Konya’da CHP listesinden seçime giren bazı adayların sokak sokak, dükkan dükkan kovalandığını görüyoruz. Konya Hz.Pir’in memleketi. huzurun başkenti Sen Konya şehrine ihanet etmediğin ve hizmete devam ettiğin sürece bu şehrin insanı sana sahip çıkacaktır. Yaklaşan seçimlerin ülkemize, şehrimize ve tüm yurdumuz için hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”


Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için WhatsApp haber grubumuza katılabilirsiniz.


Konhaber’in WhatsApp haber grubu için tıklayın!


Yasal Uyarı:

Yayınlanan her türlü haber, köşe yazısı, fotoğraf, yazı dizisi ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Proksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi eserin tamamı veya bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.

Yorum yapın