CANLI: Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşuyor

Blogger
Blog
TBlog

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satırbaşları:

Eve giderken sordum. Ne kadar katılım dedim? Yerinde katılımın 40.000 olduğunu söylediler. Tabii yol güzergahında bunları dikkate almıyoruz. 50.000’den az yoktur. Ama tabii ki yeterli değil. Sandıklardan daha fazla sayı bekliyoruz. Geçtiğimiz hafta sonu Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nde düzenlediğimiz büyük mitinge katılarak bize ayrı bir güç verdiniz. Kılıçdaroğlu şeref ve şeref sözü verdi. Neden yapmadığını söylüyorlar? Kardeşlerim, şimdiye kadar hangi sözü verdi ve tuttu? Onun kitabında böyle bir şey yok. Onun için iş yerinde Pazar günü çok önemlidir. Pazar günü onları yerlerine koymak milletimin en önemli görevidir.

Türkiye siyasi tarihinin en büyük mitingini temsil eden bu toplantı, İstanbul seçimlerine yönelik tercihini şimdiden açıkladı. İstanbul ne dedi? Yüzyıl Türkiyesi dedi. İstanbul, terör örgütlerinden yardım isteyenlere yönelik birlik ve beraberliği dile getirdi. Bariyer bandıyla koltuklarına oturanların bu ülkenin yönetimini bariyer bandıyla fethetme operasyonuna İstanbul boyun eğmedi. İstanbul, ülkesini tefecilere bırakmak isteyenlere istiklal ve istikbal ile karşılık verdi.

Detaylar aşağıda…


Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için WhatsApp haber grubumuza katılabilirsiniz.


Konhaber’in WhatsApp haber grubu için tıklayın!


Yasal Uyarı:

Yayınlanan her türlü haber, köşe yazısı, fotoğraf, yazı dizisi ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Proksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi eserin tamamı veya bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.

Yorum yapın