Kılıçdaroğlu’nun geleceğe ışık tutan tek bir projesi yok.

Blogger
Blog
TBlog

Bahçeli, partisinin 15 Temmuz’da Karaman Aktekke Demokrasi Meydanı’nda “Aziz milletim 14 Mayıs’ı kutlayacak” sloganıyla düzenlediği açık hava mitinginde Karaman’ın 14 Mayıs’ta mazlumlara umut, zalime korku aşılayacağını söyledi.

“Aradıkları şey mücadele ve kutuplaşma”
13’üncü Cumhurbaşkanı ve 28’inci dönemin Cumhurbaşkan Yardımcılarının Pazar günü belirleneceğini hatırlatan Bahçeli, “Zaman yaklaştıkça, Utanç İttifakı’nın ve bölgesinde konuşlandırılan mihrapların derin bir korkuya kapıldığını ve provokasyonlarla medet umduğunu görüyoruz. ve çok şey yapın.” tehlikeli adımlar. Bunlar sadece Türkiye’ye değil, Türkiye’ye yöneliktir. “Aynı zamanda anti-demokrasi. İstedikleri şey tartışma ve kutuplaşma. İstedikleri bölünme ve iç huzursuzluktur. Ancak Karaman aradığı aşağılık fırsatı asla vermeyecektir.” Utanç İttifakı. dedi.

Taraflarının belli, istikametinin belli olduğunu belirten Bahçeli, velinin Allah, destekçilerinin ise Türk milleti olduğunu ifade etti.

Mübarek yürüyüş sayesinde Türkiye’nin geleceğin gücü olacağına dikkati çeken Bahçeli, yeni yüzyılın demokratik eşiğinin 14 Mayıs’ta milli ve manevi seçimlerle aşılması gereken bir kavşak olduğunu anlattı.

“Aslında Kılıçdaroğlu ile Utanç ittifakı bir milli güvenlik meselesidir.”
İslam karşıtlarının, karanlık çevrelerin, çıkar gruplarının ve küresel sermaye çetelerinin Türkiye’nin önünü kesmeye çalıştığını vurgulayan Bahçeli, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“2023’te dünyanın en önemli seçiminin Türkiye’de yapılacağını oybirliğiyle iddia ediyorlar. Çünkü 100. yılı kutlanan Cumhuriyet’ten intikam almak istiyorlar. Milli Mücadele’nin ve 15 Temmuz’un intikamını almak için çılgınca kışkırtıyorlar.” . FETÖ kumpaslarını hızlandırıyorlar. Kukla gibi oynanan, yönlendirilen, kontrol edilen ve her yönden kontrol edilen, tavizler ve teslimiyet kısır döngüsüne girmeye hazır bir Başkan istiyorlar. Dolayısıyla Kılıçdaroğlu, Türk-İslam düşmanlığının ümididir. Sözde Kürdistan Projesi’nin amiral gemisi Kılıçdaroğlu. Kılıçdaroğlu, güney sınırlarımız boyunca açılacak terör koridorunun taşeronudur. Aslında Kılıçdaroğlu ve Utanç İttifakı bir milli güvenlik meselesidir. Zalimler tarafından cumhuriyeti devirme emri verildi. Onun için Milliyetçi Hareket Partisi’ne saldırıyorlar. Dolayısıyla Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın hazımsızlıkları had safhada. Kılıçdaroğlu’nun geleceğe ışık tutan tek bir projesi yok. İYİ Parti liderinin dedikodu yapmaktan başka çaresi yok. Süpürgeyi alıp miting alanlarında gösteriler yapıyor. Milleti kimin ve kimin süpüreceğini de göremiyor. PKK ve HDP’nin sözcülüğünü yapacak kadar küçüldü.”

Daha güzel, daha güvenli, daha huzurlu, daha müreffeh bir Türkiye’ye el ele vererek ulaşacağız.”
Bahçeli, Millet İttifakı’nın çağ dışı olduğunu ve güçlendirilmiş parlamenter sistemden başka söyleyecek bir şeyinin olmadığını da belirterek, “Hain ve düşman taraftarlarınız varsa, bizim de kahramanımız Karaman var, dünyada yıldız gibi parlayan koskoca bir vatan var.” Ne yaparlarsa yapsınlar, nasıl bir tuzak kurarlarsa kursunlar. Korkaklara, kafirlere ve yozlaşmış insanlara karşı yürüyoruz. Kızıl bayrak altında toplanacağız ve bağımsızlığımıza asla gölge düşürmeyeceğiz. Milletimizin hak ve hukukunu hep birlikte savunacağız. Devletimizle milletimizle birlikte ve her şeyden önce “Türkiye” diyeceğiz. Devletimizin egemenlik ve egemenlik haklarını cesurca koruyacağız. Ve onun demokratik güvenliğini, konumunu ve iradesini güvence altına almak için geceyi gündüze çevireceğiz. Daha güzel, güvenli, huzurlu ve müreffeh bir Türkiye’ye el ele vererek ulaşacağız.”

“Doğru zaman, doğru adam Recep Tayyip Erdoğan”
Bahçeli, Karaman’ın terör ittifakına karşı duruşuyla ilgili olarak şunları söyledi:
Türkiye’de bulamadığını yurt dışında arayan, terör örgütlerini destekleyen, bölücülüğü destekleyen, memleketinden, ekmeğini yediği, su içtiği, havasını soluduğu yerden şikayet eden herkes çok iyi bilmelidir ki, doğru zaman tam zamanıdır. doğru olan.” Adamım, Recep Tayyip Erdoğan. Cumhurbaşkanlığının yeniden seçilmesi ulusal ve tarihi bir sorumluluktur. Milletvekili sayısı ve siyasi destek açısından çok güçlü bir Milliyetçi Hareket ve Cumhur İttifakı parti grubunun Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde vücut bulması ve tezahür etmesi Türkiye’ye ve Türk asrına bir hizmettir.”

“Güçlünün değil, haklının yanında duran adil bir sistem kuracağız”
Bahçeli, 15 Temmuz gibi bir ihanetin bir daha yaşanmaması için gerekli siyasi, sosyal, idari ve ekonomik tedbirleri kararlılıkla alacaklarını vurguladı.

Bahçeli, 7 Ağustos 2016’da Yenikapı’da yeşeren milli ve demokratik dayanışma ruhunu devam ettireceklerini belirterek sözlerini şöyle tamamladı:

“Türkiye’nin yükselişini sağlayacağız. Başta adil gelir dağılımı olmak üzere işsizlik ve yoksullukla mücadele edeceğiz. Sosyal koruma programlarıyla çaresiz, yoksul ve yetim vatandaşlarımızı aç, çıplak bırakmayacağız. Çalışanlarımızın koşullarını iyileştireceğiz ve adil bir ücret sistemine sahip olacağız. İnsan onur ve haysiyetine yakışır, sosyal güvenlik gibi temel ihtiyaçların tam olarak karşılandığı bir toplum düzeni yaratacağız. Başta YPG, FETÖ ve DEAŞ olmak üzere terör örgütlerinin kökünü kazıyacağız. Milletimizin huzur ve refahını artırmak için tüm sosyal ve ekonomik tedbirleri kademeli olarak hayata geçireceğiz. Hukukun üstünlüğünü ve adaleti her alanda etkin hale getireceğiz. Güçlünün değil, haklının yanında olan adil bir sistem kuracağız.”

MHP lideri Bahçeli, Cumhur İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan ve partisine seçimlerde destek istedi.


Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için WhatsApp haber grubumuza katılabilirsiniz.


Konhaber’in WhatsApp haber grubu için tıklayın!


Yorum yapın