Ev sahibi parti Trabzon, seçimlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı destekleyecek

Blogger
Blog
TBlog

Trabzon Vatan Partisi milletvekili adayı Erkanarmeçu, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti’nde düzenlediği basın toplantısında, 14 Mayıs’ta halkın kararı sandıkta vereceğini söyledi: “Bu karara tüm Türkiye saygı duyacaktır.”

“Milletler ittifakına desteğimiz olmayacak”
Charmeçu, partisinin lideri Muharrem İnce’nin dün cumhurbaşkanlığı adaylığından istifa ettiğini hatırlatarak, şunları söyledi:

“Ortadaki adaylara gelince, biz Trabzon il teşkilatı olarak 18 ilçe olmak üzere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleme kararı aldık. Bizi bu duruma düşüren, karalayan Millet İttifakı’na 45 gün desteğimiz olmayacak” dedi. “PKK’nın siyasi kolları ile işbirliği içinde yapılıyor. 300 milyar dolar borç parayla ülkeyi yönetebilecek başka bir başkan yok.”

“Recep Tayyip Erdoğan’dan başka çıkış yolu yok”
Armençu, siyasi partilerin demokrasinin temeli olduğunu vurgulayarak, şunları söyledi:

Ama bu kirli kampanyalar karşısında halkımızdan İçişleri Partisi’ne ses vermelerini ve Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermelerini rica ediyorum. Ülke çıkarları doğrultusunda cumhurbaşkanları yönetiminde ülke, vatan ve din için Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan başka çıkış yolu yoktur. Sözde Demokratik Milletler İttifakı, FETÖ ve PKK bağlantıları 45 gündür bizi işgal etti. “Partimiz için vekil oylarınızı istiyoruz. Cumhurbaşkanlığı oyunlarınızı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan için istiyoruz.”


Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için WhatsApp haber grubumuza katılabilirsiniz.


Konhaber’in WhatsApp haber grubu için tıklayın!


Yasal Uyarı:

Yayınlanan her türlü haber, köşe yazısı, fotoğraf, dizi yazı ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi eserin tamamı veya bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.

Yorum yapın

https://zulumayor2024.com/

slot qris

bonus new member 100

bonus new member 100

slot bet 100

https://www.lemonwirep2p.com/

slot bet 100

https://h5hyperverse.com/

sbobet

situs judi bola

https://patagoniaberries.com/

Starlight Princess

https://www.my-pulsa.com/

spaceman slot

spaceman slot

slot bonus new member

slot depo 10k

slot bet 100

https://smtpadmavathiammal.com/