TSK’yı siyasi tartışmalara dahil etmeye çalışmak saygısızlıktır.

Blogger
Blog
TBlog

Açıklama, Savunma Bakanlığı sosyal medya hesabından geldi.

Türk Silahlı Kuvvetlerini ve komuta kademesini siyasi emellerine alet etmek isteyenlerin çeşitli mecralarda yaydıkları manipülatif ve asılsız haberlere istinaden şu sözler kullanıldı:

“Türk Silahlı Kuvvetlerini ve komutanlarını seçimlerle ilişkilendirerek güncel siyasi tartışmalara alet olmaya kalkışmak, ülkemizin birlik, bütünlük ve güvenliğine, Türk Silahlı Kuvvetlerinin kahraman ve fedakar personelinin emeğine saygısızlıktır. “, en azından söyle.

Aziz milletimizin sevgisinden, güveninden ve dualarından aldığı ilhamla kendisine emanet edilen her türlü görevi başarıyla yerine getiren Türk Silahlı Kuvvetlerine yönelik söylemlerden uzak durulması asil milletimizin menfaatinedir. onlara. ve günlük polemik dışında tutun.

Türk Silahlı Kuvvetleri; Komutanlık ve tüm personeli, yurt içinde ve yurt dışında ülkemizin ve milletimizin hak ve menfaatlerini sınır ötesi de gözetme kararlılığı ve kararlılığıyla karada, denizde ve havada her türlü arazi ve iklim koşullarında faaliyetlerini sürdürmektedir.


Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için WhatsApp haber grubumuza katılabilirsiniz.


Konhaber’in WhatsApp haber grubu için tıklayın!


Yasal Uyarı:

Yayınlanan her türlü haber, köşe yazısı, fotoğraf, dizi yazı ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi eserin tamamı veya bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.

Yorum yapın