Çevreciler ineklerini Parlamento Bahçelerinde otlatıyor

Blogger
Blog
TBlog

Göstericiler, Parlamento önündeki barikatlarla çevrili çimenlikte inek sürüsünün otlamasına izin verdi ve “İnekler merada” yazan bir pankart açtı.

Greenpeace kampanya sözcüsü Lasse van Aken yaptığı açıklamada, inekleri Berlin’in ortasındaki çimlere salmanın tuhaf görünebileceğini söyledi. olarak adlandırıldığına dikkat çekmek isteriz.

Aken, Almanya Tarım Bakanı Cem Özdemir’e inekleri otlatmak için ülke çapında bir finansman programı başlatması çağrısında bulunarak, “İklim, biyolojik çeşitlilik ve inekler için iyi ama bedeli yüksek. Bu nedenle, çiftçilerin buluştuğu hedefli bir finansman programı için çağrıda bulunuyoruz.” ifadesini kullandım.

Schleswig-Holstein’dan bir çiftçi olan Matthias Stührwoldt, “Bu olağanüstü bir hareket. İneklerim yaklaşık dört haftadır merada ve ben onları sadece sağılmak üzere ahıra getiriyorum. Sanırım bu bir tane.” İhmal edilen konu. Meradaki inek herkese hayırlıdır. Bu kampanyayı duyduğumda: “Ben oraya gitmiyorum. Dedim ki: “Buna ihtiyacım var.” Federal Meclis binasının önündeki çayırda inekler, olağanüstü bir tablo.” değerlendirmesini yaptı.


Stührwoldt, ineklerin otlatılmasına şu ana kadar destek verilmediğini belirterek, “Sürüler büyüdü, ahırlarda tutuldu ve süt verimi arttı. Politikacılar inek otlatmayı teşvik etmek için hiçbir şey yapmadı” dedi.


Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için WhatsApp haber grubumuza katılabilirsiniz.


Konhaber’in WhatsApp haber grubu için tıklayın!


Yasal Uyarı:

Yayınlanan her türlü haber, köşe yazısı, fotoğraf, yazı dizisi ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Proksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi eserin tamamı veya bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.

Yorum yapın