NEU CONSEM’de düzenlenen “İHA1 Ticari Pilot Eğitimi” mezunlarına sertifikaları verildi.

Blogger
Blog
TBlog

YDÜ Rektörlüğü toplantı salonunda düzenlenen sertifika töreninde, YDÜ Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Ali Kahraman, Konya İl Sağlık Müdürlüğü Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Ahmet Ergin, YDÜ Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Murat Dilmeç, YDÜ CONSEM Başkanı Doç. Ceyhun Can Özcan, İHA eğitmeni Dr. Tarık Ünler Öğretmen, akademisyenler ve davetliler hazır bulundu.

KONSEM Başkanı Doç. eğitimler hakkında bilgi verir. Ceyhun Can Özcan, İHA1 ticari pilot eğitiminin 40 saat teorik ve pratik derslerden oluştuğunu belirterek, “Eğitimin teorik kısmı merkezimizin dersliğinde, pratik kısmı ise Havacılık ve Uzay Merkezi podyumunda gerçekleşti. Fen Fakültesi. Eğitime Konya UMKE’den 20, Karaman UMKE’den 17 çalışan katıldı ve eğitimi başarıyla tamamlayan çalışanlar sertifika almaya hak kazandı. Eğitimlerini başarıyla tamamlayan tüm kursiyerleri tebrik ediyor, sertifikaları ile başarılarının devamını diliyorum.”

Eğitimi başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikalarının takdim edilmesiyle program sona erdi.


Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için WhatsApp haber grubumuza katılabilirsiniz.


Konhaber’in WhatsApp haber grubu için tıklayın!


Yasal Uyarı:

Yayınlanan her türlü haber, köşe yazısı, fotoğraf, yazı dizisi ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Proksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi eserin tamamı veya bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.

Yorum yapın