Her zaman yanınızdayız, birçoğunuzla aynı yaştayız.

Blogger
Blog
TBlog

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Twitter hesabından Mevlana’nın “Genç kardeşlerim” sözleriyle başladığı sözlerini hatırlattı: “Kavanozda ne varsa sızar.”

“Birçoğunuzla aynı yaştayız”
Erdoğan paylaşımında, “Dipsiz karanlıkta savaşan umut veremez. Vizyonunuz, hayaliniz, idealiniz, hedefiniz yoksa ufku çizemezsiniz. Lütfen bir şeyler yapmak isteyenlerin yalanlarını görmezden gelin.” Siyasi başarısızlıklarının ve çizmeye çalıştıkları karanlık tablonun ortağıdırlar. Biz her zaman yanınızdayız. 21 yıldır iktidardayız. Çoğunuzla aynı yaştayız” değerlendirmesini yaptı.

21 yıl boyunca bir gencin yaşam tarzına karışmadıklarını kaydeden Erdoğan, kimsenin başkasının giyimine, zihniyetine, beklentilerine, zevklerine karışmasına izin vermediklerini vurguladı.

“Sizinle birlikte Türk asrını inşa etmeye başlayacağız”
Erdoğan, ülkeye kazandırdıkları birçok çalışma, yatırım ve projenin yanı sıra gençlerin fikirlerini özgürce ifade etmeleri, gençliklerini özgürce ve doyasıya yaşamaları için var gücüyle çalıştıklarını belirterek, “Yaşıyoruz” dedi. müzik, bilim ve teknolojinin hayatımıza her zamankinden daha fazla entegre olduğu bir ülke. 208, 96 teknopark, 316 tasarım merkezi ve 1249 araştırma geliştirme merkezinden oluşan üniversitelerimizle hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz. 1 milyondan fazla gencin yarıştığı TEKNOFEST ile. Potansiyelinizi gösterebileceğiniz ve dünya ile rekabet edebileceğiniz platformlarımız var. Milli Teknoloji Hamlemiz sayesinde teknolojiyi sadece tüketen değil, tasarlayan, geliştiren ve üreten bir ülke oluyoruz. Tüm bunları sizin için yaptık; desteğinizle, özverinizle, alın terinizle başardık. İnşallah sizlerle birlikte Türk asrını inşa etmeye başlayacağız.”


Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için WhatsApp haber grubumuza katılabilirsiniz.


Konhaber’in WhatsApp haber grubu için tıklayın!


Yasal Uyarı:

Yayınlanan her türlü haber, köşe yazısı, fotoğraf, yazı dizisi ve eserlerin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi eserin tamamı veya bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.

Yorum yapın