Konya Milletvekili Ağralı: Tüm teşkilatımızla sahadayız

Blogger
Blog
TBlog

AK Parti Milletvekili Abdullah Ağralı, 28 Mayıs’ta yapılacak cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri öncesinde Karatay’ı olay yerinde ziyaret etti.

Ağralı, Konyalıları 28 Mayıs’ta yapılacak seçimlere yüksek katılımla katılmaya çağırdıklarını belirterek, “AK Parti İl Başkan Yardımcımız, İlçe Başkanımız Karatay ve ilçe teşkilatı üyeleri ile Beşyol’da esnafımızı ziyaret ettik. 14 Mayıs seçimlerinde vatandaşlarımıza verdikleri destekten dolayı teşekkür ederiz. 28 Mayıs’ta sandık başına gitmeniz gerektiğini hatırlatırız. Konya, elhamdülillah, AK Parti’yi yine güçlü bir şekilde destekledi. Vatandaşlarımız süreci yakından ve yakından takip ediyor. Bundan son derece memnunuz.”

“En iyisini hazırlıyoruz”

28 Mayıs seçimlerine iyi hazırlandıklarını kaydeden Abdullah Ağralı, “AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak Meclis’te çoğunluğu sağladık. 14 Mayıs’ta açık farkla bu sonuca ulaştık. Sistemden dolayı yüzde 50+1 olmadığı için 49.5 ile ikinci tura kaldık. Vatandaşlarımızı ikinci oylamada oy kullanmaya davet ediyoruz. Türkiye ile ilgili sürecin de farkındalar. Türkiye’nin yeni yüzyılında Cumhurbaşkanımıza güçlü desteklerini ifade ediyorlar. Tüm teşkilatlarımızla rehavete kapılmadan sahadayız. 28 Mayıs’a elimizden geldiğince hazırlanmaya çalışıyoruz” dedi.

“Gençlerimize güveniyoruz”
Ağralı, ilk kez oy kullanacak gençlerin de Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yana olacağına inandıklarını belirterek, “Cumhurbaşkanlığı seçimleri ikinci tura kaldığında 50 bine yakın yeni genç kardeşimiz oy kullanacak. anketler ilk kez Sandıklara gitmelerini ve oy kullanmalarını istiyoruz. Biz gençlerimize güveniyoruz. İlk kez oy kullanacak genç kardeşlerimizi kendilerine bu fırsatı veren Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek olmaya davet ediyoruz.”“Türkiye’NİN YÜZYILINI İNŞA EDECEĞİZ”
Ağralı, Türkiye’nin yeni yüzyılını inşa etmek için çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek sözlerini şöyle tamamladı: “14 Mayıs seçimleri bir demokrasi kutlaması olarak yapılmıştır. Seçimler dünya tarihine geçecek yüzde 90’a yakın bir katılım oranıyla gerçekleşti. Bu aslında halkımızın demokrasimize ne kadar sahip çıktığını gösterdi. İkinci turun da yüksek katılımlı bir seçim olacağını tahmin ediyorum. Beklentilerimiz ve hazırlıklarımız bu yönde ilerliyor. AK Partimizin 21 yıllık iktidarında neler yaptığı ortadadır. İnşallah Türkiye’nin yeni yüzyılını birlikte inşa edeceğiz. Daha güçlü bir Türkiye için Cumhurbaşkanımıza destek olmak için hep birlikte çalışacağız.”


Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için WhatsApp haber grubumuza katılabilirsiniz.


Konhaber’in WhatsApp haber grubu için tıklayın!


Yasal Uyarı:

Yayınlanan her türlü haber, köşe yazısı, fotoğraf, dizi yazı ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi eserin tamamı veya bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.

Yorum yapın