Selçuklu Sanat Akademisi 6. dönem ön kayıtları 22 Mayıs’ta başlıyor.

Blogger
Blog
TBlog

Selçuklu Belediyesi tarafından kurulan ve vatandaşlardan büyük ilgi gören Selçuklu Sanat Akademisi 6. dönem kayıtları için gün saymaya başladı. Kurslarıyla yıl boyunca şehrin kültür ve sanat yaşamına katkı sağlayan Akademi’de 6. dönem kayıtları 22 Mayıs’ta başlıyor. www.selcuklusanatakademisi.com Ön kayıt 26 Mayıs’ta sona eriyor. Kesin kayıtlar 29 Mayıs – 4 Haziran tarihleri ​​arasında yapılacaktır.

Sanatın kalbinin attığı Selçuklu Sanat Akademisi’nde hangi eğitimler veriliyor?

Sahne ve sanat eğitimi alanında:
8-9, 10-11 yaş çocuk drama branşları ve 10-11, 12-13, 14-15 yaş hafta içi ve hafta sonu gençlik drama branşları bulunmaktadır.

Kişisel gelişim alanında:
Diksiyon, fotoğrafçılık, liderlik ve kişisel imaj yönetimi, etkili iletişim, sosyal medya yönetimi, sinematografi (senaryo oluşturma ve kısa film atölyesi), tiyatro senaryosu yazımı, 8-11, 12-14 yaş çocuk resim.


Başkan Pekyatımcı: “Selçuklu Sanat Akademisi ilimizin markası haline geldi”
Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatımcı, sanatın Selçuklu’daki adresi olan Selçuklu Sanat Akademisi’nin Konya’nın dört bir yanından yoğun ilgi gördüğünü belirterek, “Sanat akademimiz ile her yaştan vatandaşlarımız sanatın birçok alanından yararlanabiliyor ve kişisel gelişimlerine yönelik eğitimler alabiliyor. gelişim. Biz yarattık. Akademimizin her yaştan ve farklı meslek grubundan insan tarafından yoğun ilgi görmesinden memnuniyet duyuyoruz. Kendini geliştirmek isteyenlerin, yeteneklerini geliştirmek isteyenlerin ve tüm sanatseverlerin adresi olan Selçuklu Sanat Akademisi, dönem sonunda kursiyerlere sanatlarını sergileme fırsatı sunuyor ve kursiyerleri gezmeye teşvik ediyor. . Bu konuda hemşerilerimizden gelen yüksek sanat talebini dikkate alıyor ve çalışmalarımızı bu doğrultuda planlıyoruz. Selçuklu Sanat Akademisi keşfedilecek yeni yetenekleriyle Selçukluların dünyaya açılan kapısı ve şehrimizin alameti farikası olmuştur.”

Selçuklu Sanat Akademisi, şubeler ve kayıtlar ile ilgili tüm detayları ücretsiz olarak sağlamaktadır. www.selcuklusanatakademisi.com adresinden erişilebilir


Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için WhatsApp haber grubumuza katılabilirsiniz.


Konhaber’in WhatsApp haber grubu için tıklayın!


Yasal Uyarı:

Yayınlanan her türlü haber, köşe yazısı, fotoğraf, dizi yazı ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi eserin tamamı veya bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.

Yorum yapın