Hayatımın her anında KIZILELMA için çalıştım

Geçtiğimiz aylarda TCG Anadolu, ABD’nin uçak gemisi USS Gerald Ford ile ortak tatbikat gerçekleştirdi. Selçuk Bayraktar da davet üzerine ABD donanmasına ait uçak gemisinde incelemelerde bulunmuştu.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, bu ziyaret nedeniyle partisinin grup toplantısında eleştiri oklarını Bayraktar’a yöneltti, ikili oynamakla suçladı. 

Bayraktar’dan, Kılıçdaroğlu’na cevap gecikmedi. 

“Mesele nereye gittiğin değil, kime hizmet ettiğin”

Selçuk Bayraktar da sosyal medya hesabından Kılıçdaroğlu’na sert bir dille tepki gösterdi.

“Mesele nereye gittiğin değil, kime hizmet ettiğin. Sadece uçak gemisine gitmedim, üniversitelerine de gittim. Ama hayatımın her gününde, her anında Türkiye’nin KIZILELMA’sı için çalıştım. Biz o gemiye, 20 senelik hayalimiz KIZILELMA’yı, TCG-ANADOLU’ya nasıl indirip kaldırırız diye bakmaya gideriz.”

Bayraktar, paylaşımında Kılıçdaroğlu’nu milli teknoloji hamlesini engellemeye çalışmakla eleştirdi.


Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için WhatsApp haber kanalımıza katılabilirsiniz.Konhaber WhatsApp haber kanalı için tıklayınız!


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü veya bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.

Yorum yapın