Milletimizin ilk tur tercihi başımızın üstünde

Blogger
Blog
TBlog

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, sosyal medya hesabından seçimle ilgili açıklamalarda bulundu.

Başkan Altay şu sözleri paylaştı:

“Değerli hemşehrilerim, ülke olarak içinden geçmekte olduğumuz seçim sürecinde iki hafta sonra ikinci tur Cumhurbaşkanlığı seçimlerini gerçekleştireceğiz. Ülkemizin ilk tur tercihi ise bizi aşıyor” dedi.

“Dünkü seçim sonuçları milletimizin en çok oyu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, AK Parti’ye ve Cumhur İttifakı’na vererek güvenini gösterdiğini göstermiştir.”

“Cumhurbaşkanımız için her saniye oy verildi ve Cumhur İttifakımız Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde çoğunluğu kazandı. “

Vatandaşlarıma ve aziz milletimize demokratik tercihlerinden dolayı teşekkür ediyorum.”

“Geçen dönemde görev yapmış milletvekillerimize, milletvekili adayı seçilmeyen arkadaşlarıma, teşkilat mensuplarımıza, YSK yetkililerimize, sandık görevlilerimize ve onlara destek veren herkese seçim için dua ediyorum. teşekkür ederim.” Sonuçlar mutluluk getirecek.”

“Yeni Meclis’te milletvekili seçilen meslektaşlarımıza başarılar diliyor, Allah’tan razı olsun.”

“Türkiye’nin Asrı için 28 Mayıs’ta yeniden seçime giderek Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceğiz ve bunun için daha çok çalışacağız.”


Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için WhatsApp haber grubumuza katılabilirsiniz.


Konhaber’in WhatsApp haber grubu için tıklayın!


Yasal Uyarı:

Yayınlanan her türlü haber, köşe yazısı, fotoğraf, yazı dizisi ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Proksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi eserin tamamı veya bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.

Yorum yapın